2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Galati
  5. IT - Telecomunicatii - Galati
Postat 29 aprilie 2024

Service GSM angajează consultant Vanzari si TEHNICIAN GSM in Galati

Salariu

2 400 - 3 400 lei

Localizare

Galati

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 37920025

Descriere

DESCRIERE

Tehnician GSM:

Salariul net incepe de la 2800 lei

Te vrem in echipa noastra daca:

• Ai cunoștințe de baza despre electronica;

• Poți demonta si asambla cu ușurintă aproape orice model de telefon;

• Îți place să te implici, ai inițiativa;

• Ești rapid, eficient si organizat;

• Îți place sa lucrezi in echipa, intr-un mod dinamic unde sa iei contact cu clienții.

• Ai experienta fie ca tehnician de Level 1 si 2 (inlocuiri de display, baterie, etc.), fie ca tehnician de Level 3 (reparatii complexe, pe placa de baza)

• Să știi sa faci research despre anumite probleme, sa stii sa cauti posibile rezolvări pentru o anumită problema de depanare.

• Să știi limba engleza, termeni de baza.

• Ai experienta cu brandurile: Apple sau Samsung, Huawei, Xiaomi. Responsabilitățile tale:

• Vei diagnostica problemele de funcționare ale telefoanelor;

• Vei efectua reparații de telefoane mobile: de la reparatii uzuale pana la cele mai complexe; • Vei asigura standardul de calitate a reparațiilor;

• Vei relationa cu clienții cand este nevoie atât la telefon cat și în magazin, pentru a explica anumite detalii tehnice.

Consultant vânzări GSM.

Salariul net incepe de la 2400 lei

  • Ai inițiativă și îți place sa lucrezi în echipa

  • Îti doresti sa te dezvolți și îți place sa înveți lucruri noi

  • Ai o prezenta agreabila si abilități foarte bune de comunicare și interacțiune cu clienții

  • Ai abilitati tehnice generale de baza: operare PC, cunoastere pachet Microsoft Office;

  • Ai experiența in lucrul cu casa de marcat și întocmire facturi;

Responsabilitatile tale:

  • Realizarea comenzilor pe magazin, menținerea stocului optim în concordanță cu vanzarile;

  • Verificarea periodica a stocului general prin realizarea inventarelor;

  • Montare de folii de protectie pentru telefoanele mobile;

  • Promovarea produselor pe rețelele de socializare, gestionarea conturilor aferente;

  • Elaborarea de oferte pentru clienții potențiali și existenti;

  • Preluarea apelurilor telefonice de la clienții companiei

Beneficii:

• Program de lucru stabil între 10:00 și 18:00, de luni până vineri și sambata de la 10:00 la 14:00

• Training și echipament pentru a-ți creste cunoștințele in domeniu

• Oportunități de crestere ale salariului, in functie de performanta si implicarea ta

• Un mediu de lucru dinamic și plăcut.

Putem fi contactati telefonic la nr: 07******41 de luni pana vineri intre orele 12:00 - 18:00, sau asteptam CV-urile voastre !

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 251318894