2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Cluj
  6. Service auto - Cluj-Napoca
Postat 17 aprilie 2024

Service autorizat, angajam tehnician auto!

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Descriere

Responsabilități:

  • Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor tehnice ale vehiculelor

  • Efectuarea reparațiilor și întreținerii conform standardelor producătorului și procedurilor interne

  • Testarea și verificarea sistemelor și componentelor auto pentru asigurarea funcționării corecte

  • Consultarea documentației tehnice pentru identificarea soluțiilor optime pentru fiecare problemă întâlnită

  • Lucrul în echipă cu colegii pentru îndeplinirea sarcinilor în mod eficient și în termenul stabilit

  • Respectarea normelor de siguranță și a reglementărilor legale în domeniu

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul tehnic auto

  • Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor

  • Cunoștințe solide în domeniul mecanicii auto și a sistemelor electronice ale vehiculelor

  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate

  • Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă

  • Certificări sau calificări relevante în domeniu reprezintă un avantaj

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv

  • Oportunități de dezvoltare profesională

  • Mediu de lucru plăcut și stimulativ

  • Te rugăm să ne contactezi la numărul 07******88 pentru mai multe informații.

Suntem nerăbdători să te cunoaștem și să te avem în echipa noastră!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 250330829