2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 6
Postat 28 aprilie 2024

Facturare / vanzari / relatii clienti

Salariu

4 000 - 7 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

DESCRIERE

Descrierea companiei

Austroglass este o retea nationala de ateliere de montaj parbrize prezent pe piata din Romania de 25 de ani. Candidatilor selectati se ofera posibilitatea de a lucra in cadrul unei echipe profesioniste, intr-o atmosfera colegiala. Ei isi vor putea dezvolta pregatirea profesionala, valorifica cunostintele si potentialul în cadrul unei echipe care urmareste cresterea performantei si eficientei.

Descrierea jobului

-Vanzarea de parbrize si servicii complemetare

- Receptie/preluare autoturisme;-

-Predare autoturisme

-Să operezi date în sistemul intern;

- Să introduci comenzi;

-Sa realizezi diferite rapoarte specifice jobului

- Să emiti facturi si sa le incasezi numerar / POS

- Relationare directa si indirecta cu clientii

Ce ar trebui să ai?

- Abilități bune de comunicare și relaționare

- O persoană dinamică, dornică de dezvoltare profesională într-un mediu de lucru plăcut și provocător

- Seriozitate, atentie la detalii, onestitate, loialitate

- Rezistență la stres și la un flux de lucru constant

Program de munca:

- Luni- Vineri: 09:00-18:00

- Sambata : 09:00-18:00 ( 2 sambete pe luna)

Adresa bulevardul Timioara nr 119

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 268762928