2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Huedin
Postat 20 aprilie 2024

Sentron SRL ,angajeaza Reprezentant Regional

Localizare

Huedin

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Descrierea Companiei. -Suntem o companie cu activitate in domeniul constructiilor, specialist in realizarea de pardoseli epoxidice .

Obiectivul companiei este sa oferim clientilor nostrii lucrari complexe realiizate prin profesionalism exigent si cu eficienta maxima .

Candidatul ideal

-        Studii superioare

-        Experienta de minim 3 ani in domeniul vanzarilor

-        Experienta in sustinerea demonstratiilor si prezentarilor produselor

-        Cunoasterea pietei Pardoselilor indutriale

-        Disponibilitatea de a face delegatii in interes de seviciu pe plan national  ( si international )

-        Permis de conducere categorie B

-        Gandire antreprenoriala, orientare spre client

-        Spirit de organizare, abilitati de comunicare eficienta si capacitate de lucru in echipa

-        Operare PC: utilizare Windows/ Word/  Excel /Powerpoint

-        Cunostinte de limba engleza/germana

-        Cunoasterea limbii maghiare constituie avantaj

Descrierea jobului

-        Identifica oportunitatile de dezvoltare, studiaza / monitorizeaza piata

-        Intretine si dezvolta relatii de afaceri cu clientii existenti si identifica potentiali noi parteneri,firme de constructii

-        dezvolta parteneriate / baza de clienti

-        Promoveaza produsele, serviciile , ofertele speciale si politica relationala cu clientii

·        Aplica politica generala si specifica de vanzari si marketing a companiei si o adapteaza la realitatea specifica in piata

-        Actualizeaza permanent informatiile despre piata

-        Propune solutii pentru optimizarea activitatii

-        Asigura suport intregii  echipe de vanzari si marketing

Se ofera :

-        posibilitate de dezvoltare in cariera

-        Salar motivant

-        Bonusuri in functie de performanta

-        Masina de serviciu

-        Laptop, Telefon mobil

Localitate

Huedin,

Cluj

Cluj, Huedin
ID: 266180836