2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Specialist Marketing
  5. Specialist Marketing - Bucuresti - Ilfov
  6. Specialist Marketing - Bucuresti
  7. Specialist Marketing - Sectorul 1
Postat 31 mai 2024

Senior Marketing

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Căutăm un supererou, dar mai ales un Senior Marketing. Ne dorim în echipa noastră o persoană cu experiență, serioasă, energică, cu inițiativă și spirit de echipă!

Hai în echipa ESX!

Cerințe:

  • Diplomă de licență, de preferat în Marketing/Comunicare/Jurnalism;

  • Experiență de minim 4 ani într-o poziție similară;

  • Experiență în planificarea și implementarea de campanii de promovare, organizare de evenimente, dezvoltare de conținut,etc;

  • Experienta in colaborari multiple cu mincroinfluenceri si macroinfluenceri

  • Capacitate de prioritizare a task-urilor

  • Experienta in lucru cu bugetele alocate departamentului marketing

  • Microsoft Excel- nivel avansat

  • Capacitate de organizare, planificare, monitorizare a resurselor în vederea atingerii obiectivelor setate cu respectarea termenelor limita

  • Bună cunoaștere a limbii române (scris și vorbit);

  • Cunoștințe Canva, Adobe Photoshop.

  • Reprezinta un avantaj cunostinte campanii online PPC

Descrierea jobului:

  • Activități specifice de marketing și comunicare pentru brandul ESX (cea mai mare rețea de centre sportive și săli de fitness din România destinată oricărei persoane fizice)

  • Vine cu propuneri de microinfluenceri si macroinfluenceri relevanți pentru proiectele în derulare

  • Contactează și încheie contracte cu microinfluencerii propuși

  • Gestioneaza colaborarea cu microinfluencii si se ocupa de brief-ul campaniilor

  • Monitorizarea microinfluencerilor și analizarea rezultatelor campaniilor de marketing pentru verificarea rentabilitatii

  • Actualizarea conținutului pentru platformele de Social Media

  • Testeaza functiile de landing-page

  • Realizarea de email marketing si analizarea rezultatelor

  • Analizează și monitorizează competiția și vine cu propuneri pentru promovarea serviciilor, creșterea notorietății și atragerea de noi clienți;

  • Caută și contractează furnizori pentru organizarea evenimentelor interne si promotionale

  • Analizează împreună cu managerul de marketing activitatea membrilor echipei

  • Colaborarea strânsă cu echipele interne pentru a asigura coeziunea mesajelor și obiectivelor.

Ce oferim:

  • Mediu prietenos cu multiple oportunități de dezvoltare a carierei;

  • Salariu atractiv și compensații suplimentare anuale, în funcție de performanțele dumneavoastră și de sprijinul acordat echipei;

  • Posibilitatea de a crește într-un cadru profesional;

  • Abonament gratuit la sala de sport cu ESX;

  • Și multe altele.

Despre noi:

ESX este cea mai mare rețea de centre sportive și săli de fitness din România.

În prezent abonamentul ESX îți oferă acces la aproximativ 500 de săli din 100 de oraşe ale ţării şi beneficii precum diverse programe educaţionale de fitness şi nutriţie.

Echipa ESX muncește din greu să aducă sportul în viețile oamenilor și să îi îndemne să adopte un stil de viață sănătos.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 270385995