2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Mures
  6. Altele - Targu-Mures
Lucian
Postat 23 aprilie 2024

Sef tura - Targu Mures

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Cerințe:

-        Studii medii;

-        Experiența similara de minimum 6 luni;

-        Abilitați de analiza si sinteza, gândire structurata, abordare sistematica, stabilire priorități;

-        Abilitați excelente de organizare, relaționare si coordonare echipa;

-        Abilitați de lucru cu volum de informării si date;

Responsabilități:

-        Program flexibil 8 ore/zi, 12/24-12/48, alte variante agreate de comun acord;

-        Coordonarea, instruirea, verificarea si controlul personalului din subordine;

-        Implementarea si monitorizarea tuturor  proceselor, procedurilor si consemnelor particulare/post;

-        Cercetarea evenimentelor, elaborarea rapoartelor de informare si sintezelor;

-        Gestionarea documentelor specifice de lucru, a echipamentelor si materialelor din

dotarea obiectivului;

-        Colaborează cu parteneri externi ai societati, in activitatea de SSM – SSM&U.

Beneficii:

-        Pachet salarial aferent responsabilităților;

-        Decontare analize medicale aferente angajari;

-        Echipament de lucru gratuit;

-        Curs calificare servant pompier, gratuit;

-        Curs calificarea agent paza si ordine, gratuit;

-        Bonusuri acordate trimestrial, in funcție de atingerea obiectivelor;

NE PUTEȚI CONTACTA TELEFONIC DE LUNI PANA VINERI ÎNTRE ORELE 10:00-15:00

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 227082203