2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Constanta
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Poarta Alba
Postat 11 mai 2024

Sef tura productie

Salariu

5 000 - 5 500 lei

Localizare

Poarta Alba

Program de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Experienta in coordonarea echipelor Capacitati de comunicare si lucru in echipa Cunostinte de operare a utilajelor de transport marfa (transpaleti, liza, etc)

Descrierea jobului

Coordonarea productiei si a echipei de ambalatori, operarea utilajelor de ambalat. Coordonarea echipei de manipulanti marfa, incarcare si descarcare camioane si masini marfa. Coordonarea echipei pentru realizarea curateniei Realizarea rapoartelor de productie Respectarea standardelor de calitate si a regulilor interne de functionare. Beneficii: Salariu atractiv Plata orelor suplimentare Bonuri de masa Transport decontat

Localitate

Poarta Alba,

Constanta

Constanta, Poarta Alba
ID: 269991546