Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bacau
  6. Reprezentanti vanzari - Bacau
Postat Azi la 05:11

Sef tura fabrica productie patiserie - Bacau

  • Tip job

    Full time

  • Bacau, Bacau

Descriere

Candidatul ideal

• Experienta in a coordona activitatile fabricii, mentinerea standardelor si a indicilor de performanta

• Experienta in organizarea, formarea si manangementul de echipa

• Studii superioare (preferabil) sau minim diploma de Bacalaureat

• Cunostinte despre utilaje si echipamente din productia alimentara

• Abilitati de coordonare si organizare a activitatilor intregii echipe

• Capacitatea de a se adapta situatiilor neprevazute

Descrierea jobului

• Supervizarea, organizarea si coordonarea activitatii in unitatea de productie

• Monitorizarea mentinerii standardelor de siguranta alimentara, productivitate si calitate a produselor, urmarind respectarea lor continua

• Implicare activa in recrutare, formare si promovarea angajatilor

• Colaboreaza cu departamentele companiei, agenti comerciali pentru rezolvarea problemelor aparute in buna desfasurare a activitatii

Descrierea companiei

Simigeria/Pizzeria LUCA se dezvolta continuu prin seriozitate, ambitie, perseverenta, implicare, onestitate si harnicie. Acestea sunt valorile dupa care se ghideaza, pe care le pune in serviciul clientilor si pe care le incurajeaza si le cultiva la angajati, fiind mereu dedicat dezvoltarii lor profesionale.

In cei peste 9 ani de activitate, LUCA a dezvoltat un management organizational, cuprinzand traininguri si stagii de pregatire, activitati ce s-au reflectat in expertiza si fidelizarea angajatilor. De aceea, ii sprijinim si incurajam pe cei peste 1200 de angajati sa aiba initiative si sa se dezvolte personal si profesional.

Relatii la telefon

0751.511.329-Ionut

ID: 205445982
User avatar

IONUT

Pe OLX din aprilie 2017

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din