2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bihor
  6. Muncitori constructii - Oradea
Postat 19 aprilie 2024

SEF SANTIER coordonator

Salariu

7 000 - 11 000 lei

Localizare

Oradea

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO 29507851

Descriere

Scopul rolului:

Asigurarea coordonării eficiente a activităților pe șantier, supervizarea lucrărilor executate de utilaje și echipele de muncitori pentru a respecta termenele și standardele de calitate stabilite de companie.

 Responsabilități principale:

  • Coordonează și supraveghează activitățile zilnice pe șantier, inclusiv manipularea și operarea utilajelor.

  • Asigură utilizarea eficientă a resurselor și respectarea planurilor de lucru.

  • Colaborează cu subcontractorii și furnizorii pentru asigurarea materialelor și echipamentelor necesare la timp.

  • Monitorizează conformitatea cu normele de sănătate și securitate în muncă.

  • Raportează progresul și orice probleme întâmpinate în cadrul proiectului superiorului direct.

Cerințe:

  • Experiență minimă de 2 ani într-un rol similar pe șantier.

  • Capacitatea demonstrată de a coordona mai multe echipe și activități concomitent.

  • Abilități excelente de comunicare și coordonare.

  • Cunoașterea normelor de siguranță și sănătate în muncă aplicabile în construcții.

Competențe:

  • Leadership eficient și abilități de gestionare a conflictelor.

  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra sub presiune.

  • Flexibilitate și adaptabilitate la schimbările din dinamica proiectelor.

Salariu:

  • Interval: 7,000 - 11,000 Ron pe lună, negociabil în funcție de experiență și calificări.

Beneficii:

  • mașina de servici și combustibil , cazare, masă

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269232119