Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Caras-Severin
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Resita

Anuntul este dezactivat

Postat 10 mai 2021

Șef Sală Restaurant

  • 2 500 - 3 000 lei

  • Tip job

    Full time

  • Resita, Caras-Severin

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

CANDIDATUL IDEAL:

- Calificare și experiență în domeniu, minim 3 ani.

- Excelent profesioalist, având cunoștințe aprofundate în ospitalitate, servicii.

- Bun manager al echipei, bun pedagog.

- Prezentabilitate.

- Vorbirea limbii engleze este foarte apreciată, iar a doua limbă străină este un plus.

- Abilități excelente de comunicare.

- Rigurozitate, spirit organizat și de echipă.

DESCRIEREA JOBULUI

-      Întâmpină clienții, îi plasează și îi consiliază.

-      Prezentarea meniului și recomandarea de preparate și băuturi.

-      Asigură respectarea ritmului servirii, adaptat nevoilor clienților.

-      Anticipează și urmărește buna desfășurare a servirii.

-      Aigură satisfacția clienților.

-      Soluţionează eficient cererile clienţilor.

-      Dispune așezarea meselor conform designului stabilit și asigurarea cadrului potrivit evenimentului.

-      Integrează, formează, anima și supraveghează echipa din sală.

-      Supervizează activitatea din cadrul restaurantului asigurănd servicii de cea mai bună calitate.

-      Organizează munca și asigură o bună transmitere a informațiilor.

-      Oferă suport permanent managerului de restaurant.

-      Menţine legătura cu departamentul de Bucatarie.

-      Înregistrează încasările la sfârșitul programului.

-      Gestionează stocurile și inventarul.

DESCRIEREA COMPANIEI

Cu zi na te invită să readucem Reșița în inima oamenilor și să te alături celei mai bune echipe din industria ospitalităţii.

Cu zi na este locul care împletește cu grijă culturile de frunte ale regiunii, pentru că dintotdeauna localnicii au creat împreună lucruri mărețe și vrem ca această tradiție să continue.

Ai şansa să lucrezi alături de oameni profesionişti, într-un mediu stabil, în continuă dezvoltare care îţi oferă numeroase satisfacţii profesionale și împreună cream lucruri care să dăinuie.

ID: 219772726

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din