1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Paza si protectie - Ialomita
  5. Paza si protectie - Fetesti

Anuntul este dezactivat

Postat 29 aprilie 2021

Sef obiectiv industrial- in Fetesti

  • Tip job

    Full time

  • Fetesti, Ialomita

Descriere

Candidatul ideal

-Studii medii/superioare ;

-Cunostintemedii operare PC

-Seriozitate si consecventa

-Motivat dе rezultatele obtinute

-Foarte bune abilitati dе coordonare si organizare;

-Tinuta ireprosabila si prestanta

-Comunicativitate, spontaneitate, empatie

-Spiritul dе observatie, corectitudinea, initiativa, capacitatea ridicata dе sinteza

personalitate puternica, rapiditate in gandire

Descrierea jobului

Coordonаreа аctivitatii agеntilor de sеcuritate in obiectivul pе carе il conduce;

Controlul activitаtii аgentilor de paza;

Propunerea solutiilor de imbunatatire a serviciilor de paza;

Cunoaste si pretinde subordonatilor aplicarea intocmai a indatoririlor generale ale agentilor de securitate, a consemnului general si particular;

Verifica prin sondaj daca modul in care personalul operativ se prezinta (aspect, pozitionare, activitate) este in conformitate cu cerintele clientului si cu cerintele interne in vigoare;

Verifica reclamatiile clientului si intervine in activitatea operativa in mod exceptional, pentru rezolvarea situatiilor de urgenta;

S.C. ELNET SECURITY S.R.L. este companie nationala care furnizeaza servicii si solutii de securitate cu operatiuni in peste 200 de obiective din toata tara. Avem peste 1200 de angajati si suntem specializati in furnizarea serviciilor de paza umana. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Mega Image, LIDL Discount, Brico Depot, , Cargill, Timken, Leoni, Carpatina, etc

ID: 218454746Raportează

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din