2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Iasi
  6. Operatori productie, confectioneri - Iasi
Postat 27 mai 2024

Sef Departament Productie

Salariu

9 500 - 10 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 15618299

Companie care activează în domeniul distribuției și a producției de articole de grădinărit, căutăm Șef Departament Producție dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre de producție din Iași.

Responsabilități:

  • ⁠Supervizarea și coordonarea tuturor aspectelor operaționale legate de producție

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor pentru îmbunătățirea eficienței operaționale

  • ⁠Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță

  • Managementul echipei de producție și facilitarea comunicării interdepartmentale

  • ⁠Organizarea logisticii interne a departamentului de producție

  • Planificarea programelor de producție și disponibilitatea materialelor necesare, mașini și echipamente

  • Monitorizarea performanței operaționale și identificarea oportunităților de optimizare a proceselor

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-o poziție similară în industria de producție

  • Abilități excelente de leadership și comunicare

  • ⁠Limba engleză la nivel avansat

  • ⁠Cunoștințe solide despre procesele de producție și standardele de calitate

  • Capacitatea de a lua decizii strategice și de a rezolva problemele operaționale

  • Orientare către rezultate și atenție la detalii

    Beneficii:

  • Mediu de lucru stimulant

  • Salariu brut incepand de la 10.000 lei

  • Bonusuri de performanță

  • Timp de lucru flexibil

  • Oportunități de dezvoltare profesională

Dacă ești o persoană motivată, cu abilități de leadership dezvoltate și dornică să contribuie la succesul unei echipe dinamice, te invităm să aplici pentru poziția de Șef Departament Producție din cadrul companiei noastre.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 270500747