2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Timis
  6. Asistent manager si secretariat - Buzias
Postat 26 aprilie 2024

Sef de tura & Asistent Vanzari Sinsay Buzias

Localizare

Buzias

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

   Suntem in cautarea unui nou membru al echipei care sa preia rolul de Shift Leader. Ne-am dori ca acesta/aceasta sa detina urmatorul set de abilitati si competente:

·       Atitudine pozitiva si dorinta de dezvoltare;

·       Bun organizator;

·       Atentie distributiva, orientare catre detalii;

·       Orientare spre rezultate, implicare, profesionalism, productivitate, acuratete si calitate;

·       Capacitatea de a rezolva sarcini multiple si de a respecta termene limita;

·       Experienta in coordonarea unei echipe este un avantaj;

·       Studii medii;

·       ... Restul lucrurilor le vei invata pe parcurs!

RESPONSABILITATI:

Suntem convinsi ca setarea asteptarilor reprezinta cheia unei colaborari de succes, asa ca am descris care sunt responsabilitatile rolului in lista de mai jos:

·       Organizarea, planificarea si coordonarea magazinului impreuna cu Directorul de Magazin;

·       Gestionarea produselor luand in considerare standardele de Visual Merchandising ale brandului Sinsay;

·       Analizeaza rapoartele de vanzari si pe baza acestora ia decizii pentru a imbunatati rezultatele vazarilor;

·       Gestionarea corecta a documentelor de personal si cele contabile ale magazinului;

·       Recrutarea si selectia personalului, formarea, motivarea si monitorizarea angajatilor din subordine;

·       Verificarea respectarii regulamentelor, procedurilor si politicilor interne ale companiei;

·       Realizarea planului de vanzari si respectarea bugetelor stabilite la nivel de magazin;

·       Indeplineste si alte sarcini atribuite de angajator sau de responsabilul de zona;

OFERIM:

Cele mai importante beneficii ale noastre sunt provocarile continue si o echipa compusa din oameni care se sprijina reciproc. Insa, mai mult decat atat, exista si alte cateva lucruri pe care le vei  gasi cand vei deveni colegul nostru:

·       Contract de munca pe perioada nedeterminata;

·       Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi lucrata;

·       Bonus lunar in functie de performantele magazinului;

·       Asigurare medicala privata;

·       Reducere 25% la produsele comercializate de LPP in limita unui buget trimestrial;

·       Pana la 25 de zile de concediu anual in functie de vechimea in companie;

·       Posibilitati de avansare si de crestere pe plan profesional.

Descrierea companiei

LPP SA este o companie listata la Bursa din Varsovia inca din anul 2001 si are una dintre cele mai rapide cresteri din randul companiilor de imbracaminte din regiunile Europei Centrale si de Est. Pentru mai bine de 20 de ani compania a functionat atat in Polonia cat si in strainatate, fiind un succes pe piata de imbracaminte. LPP SA administreaza 5 dintre cele mai populare branduri fashion: Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay. Compania are o retea care cuprinde mai mult de 1700 de magazine si a creat locuri de munca pentru aproximativ 25 000 de angajati atat la birouri cat si in lanturile de magazine din Polonia, Europa, Asia si Africa.

Localitate

Buzias,

Timis

Timis, Buzias
ID: 254863774