2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Cluj
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Cluj-Napoca
Postat 25 aprilie 2024

Sef de sala pentru restaurantul - Epoca Bella

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Candidatul ideal:

  • Abilitati de comunicare si relationare;

  • Amabilitate, atentie la detalii si atitudine pozitiva;

  • Capacitate de a gestiona si raspunde celor mai exigente dorinte ale oaspetiilor;

Descrierea jobului:

  • Asigurarea unui serviciu de inalta calitate pentru clienti;

  • Preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta si profesionista;

  • Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felul de mancare, tacamuri si bauturi.

Oferim:

  • Salariul competitiv si bonusuri din vanzari;

  • Contract de munca pentru perioada nedeterminata;

  • Tichete de masa.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 236008958