2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Mociu
Postat 22 aprilie 2024

Sef de magazin Alimentar - Mociu

Localizare

Mociu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 4045390

NASTI&CO - lant de magazine alimentare si parte a firmei NASTICOM IMPEX SRL - isi maresti echipa si cauta SEF DE MAGAZIN pentru locatia situata in Mociu.

Alatura-te echipei noastre daca:

  • Ai cunostinte de operare calculator si gestiune,

  • Iti place sa lucrezi in domeniul comertului a produselor alimentare si bauturi alcoolice.

  • Iti doresti un loc de munca stabil;

  • Iti place sa interactionezi cu oamenii;

  • Esti o persoana corecta, dinamica si flexibila;

    Te invitam sa aplici la acest anunt daca-ti doresti o cariera in domeniul comercial.

Descrierea jobului

  • Primeste, verifica si receptioneaza marfa conform documentelor de insotire.

  • Participa ori de cate ori este solicitat la amenajarea marfii în depozit, in vederea depozitarii si stocarii conform standardului FIFO (primul intrat, primul iesit),

  • Participa la efectuarea inventarelor,

  • Se ocupa de organizarea turelor si impartirea sarcinilor catre lucratorii comerciali

  • Intocmeste si supervizeaza pontaje, rapoarte de stocuri si alte rapoarte

  • Verifica lucratorii comerciali in indeplinirea sarcinilor

Beneficii:

  • Salariu competitiv + bonuri de masa;

  • Loc de munca stabil intr-o atmosfera profesionista;

  • Prime de Sarbatori;

  • Bonus in functie de performante.

  • Program doar in schimbul de dimineata, nu se lucreaza in sarbatori legale

Localitate

Mociu,

Cluj

Cluj, Mociu
ID: 246257780