2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Magurele
Postat 22 aprilie 2024

Șef de laborator - fabrică extrudare țevi PE, Jud. Ilfov

Salariu

7 100 - 7 150 lei

Localizare

Magurele

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Intra Interim, agent de muncă temporară Autorizat de către Ministerul Muncii, activează pe piața de recrutare din 2018. Suntem prezenți atât în România, cât și în Franța, Belgia sau Germania pentru ca misiunea dvs să fie un adevărat succes!

Angajăm Șef de laborator cu experiență în producția de mase plastice pentru fabrica de extrudare țevi polietilenă din Măgurele, Jud. Ilfov.

Responsabilități principale:

- postul este subordonat direct Administratorului fabricii și colaborează strâns cu Directorul de fabrică

- măsoară parametrii țevii extruse pe schimbul pe care lucrează și martorii care au fost lăsați de către celelalte schimburi, și decide dacă producția executată este conformă:

  • face constatările vizuale

  • verifică diametru, grosime de pereți, calitatea imprimării și a marcajului

  • face încercările de laborator cu ajutorul aparatelor din dotarea laboratorului

- consemnează toate rezultatele și arhivează registrele

- decide care sunt produsele neconforme  și, împreună cu Directorul fabricii, decid ce vor face cu acestea.

Cerințe post:

  • studii superioare

  • experiența anterioară în activitățile și încercările de laborator

  • capacitatea de a interpreta standardele

  • cunoștințe medii de limbă engleză

Oferta și condiții de muncă:

-Salariul lunar: 7100 lei NET

-Masa de prânz asigurată zilnic de angajator

-Transportul din București este asigurat / decontat de către angajator

-Pentru persoanele din alte localități angajatorul oferă pachet de relocare (cazare garsonieră)

-Program de lucru normal, de luni până vineri, de la 8.00 la 17.00, cu o oră pauză de masă inclusă.

Ți-am stârnit interesul? Contactează-ne pentru mai multe detalii la numerele de telefon: 07********29 / 07********84 sau 07********54, în intervalul orar 10:00-17:00 de luni până vineri.

Localitate

Magurele,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Magurele
ID: 267452752