2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Cluj
  6. Asistent manager si secretariat - Cluj-Napoca
Postat 29 aprilie 2024

Secretariat - operator date

Salariu

3 250 - 4 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul ideal:

  • Cunoștințe de operare PC , ideal experienta in utilizarea programului XL

  • Atitudine pozitiva si proactivă, orientată către rezultate, cu atenție la detalii

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu colegii

  • Cunostinte minime de contabilitate

  • Abilități  de comunicare orală și scrisă

  • Permis de conducere categoria B

    Responsabilitati:

    • Intocmire de facturi zilnic, avize si alte acte finaciar - contabile

    • Activitati diverse de secretariat

    • Arhivare , indosariere si organizarea documentelor

    • Preluarea, inregistrarea, distribuirea actelor catre compartimentele implicate

    Beneficii:

    • Program full time de luni - vineri

    • Punct de lucru birou : Marasti , Bulevardul 21 Decembrie 1989

    • Contract de munca

    • Concedii si zile libere legale - conform legislatiei

    • Abonament transport

    • Suport si ajutor din partea colegilor in procesul de invatare

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269347992