2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bihor
  6. Asistent manager si secretariat - Oradea
RED SEVENS
Postat 16 aprilie 2024

Secretara (Departamentul Autorizari) - Oradea

Localizare

Oradea

Full time

Program de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal

- absolvent de studii medii;

- abilitati de planificare, organizare, comunicare;

- seriozitate, punctualitate si implicare;

- claritate si coerenta in exprimarea scrisa si orala;

- cunoasterea limbii maghiare la nivel avansat reprezinta avantaj;

- permis de conducere cat.B.

Descrierea jobului

- Organizarea și pastrarea tuturor documentelor relevante referitoare la functionarea

activitatii;

- Pregatirea documentatiei necesare pentru obtinerea autorizatiilor pentru aparatele de

joc, jackpoturi sau alte aspecte ale activitatii in conformitate cu cerintele legale;

- Redactarea diferitelor documente solicitate de conducere;

- Urmarirea modificarilor legislative si reglementarile aplicabile in domeniul jocurilor de

noroc;

Beneficii:

- pachet salarial motivant,

- tichete de masa;

- pachet gratuit cu servicii medicale;

- mediu de lucru placut si dinamic.

Descrierea companiei

Companie de renume in domeniul jocurilor de noroc, aflata in continua dezvoltare.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269085467