2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 1
Postat 04 aprilie 2024

Secretara/Asistent Personal

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Cerinte:

  • Studii medii / superioare

  • Operare Calculator (word, excel, powerpoint,etc)

  • Abilitati de comunicare la nivel avansat (verbal, scris)

  • Cunostinte de limba engleza

  • Abilitati de relationare cu clientii

Responsabilitati:

  • Primeste si distribuie apelurile telefonice, preia si transmite mesaje pentru colegii din toate departamentele companiei

  • Planificare si coordonarea calatoriilor si rezervarilor

  • Redacteaza, tine evidenta si preia corespondenta (intrari, iesiri) si o transmite destinatarilor

  • Inregistreaza actele de intrare/iesire din firma

  • Gestioneza facturile si cheltuielile

  • Asigura accesul vizitatorilor, clientilor, colaboratorilor la conducerea societatii

  • Pregateste protocolul (apa, cafea) pentru clienti, colaboratori, vizitatori ai firmei

  • Deplasare la nevoie pentru diferite activitati de preluare acte , etc.

Beneficii:

  • Loc de munca intr un mediu profesionist

  • 3000-3500 ron + bonusuri

  • Program de lucru de luni pana vineri 09:00 - 17:30, cu cerinta de a ramane peste program la nevoie

Pentru mai multe detalii contactati numarul de telefon afisat mai jos.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 265489764