2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bistrita-Nasaud
  6. Reprezentanti vanzari - Viisoara
Postat 12 iunie 2024

SC VRG SA angajeaza reprezentant vanzari

Localizare

Viisoara

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO3696587

Agentul de vanzari pentru produse din fibra de sticla este responsabil pentru identificarea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii noi. Scopul principal este de a creste volumul vanzarilor si de a asigura satisfactia clientilor prin prezentarea si vanzarea produselor companiei.

Responsabilitati: Identificarea si prospectarea pietei pentru a gasi clienti potentiali si oportunitati de vanzare, prezentarea produselor , negocierea si incheierea contractelor, creare de materiale publicitare si de prezentare, indeplinirea obiectivelor de vanzari stabilite de companie.

Cerinte: Experienta anterioara in vanzari, de preferinta in domeniul materialelor de constructii sau al produselor industriale constituie un avantaj, cunostinte operare PC, abilitati excelente de comunicare si negociere,capacitatea de a lucra independent si in echipa, permis de conducere cat.B si disponibilitate pentru deplasari, studii medii sau superioare.

Pachetul salarial se negociaza in cadrul interviului.

Localitate

Viisoara,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Viisoara
ID: 270529594