2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bistrita-Nasaud
  6. Reprezentanti vanzari - Bistrita
Postat 26 aprilie 2024

SC Mondial Motors SRL angajeaza CONSILIER VANZARI AUTO

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui consilier vânzări auto, marca TOYOTA si Second Hand, dedicat, care să se alăture echipei noastre din industria automobilelor. Dacă îți place să lucrezi cu oamenii, să oferi consultanță specializată și indrumare spre cea mai bună alegere în achiziționarea unui vehicul, atunci acesta este locul potrivit pentru tine!

Ce vei face:

Consilierea clienților în procesul de achiziție a unui autovehicul, în funcție de nevoile și preferințele acestora;

Promovarea produselor și serviciilor noastre, evidențiind avantajele și beneficiile acestora; Identificarea și dezvoltarea oportunităților de vânzare prin intermediul prospectării și a relațiilor cu clienții;

Întocmirea și prezentarea ofertelor personalizate, negocierea și încheierea contractelor de vânzare;

Garantarea unei experiențe de satisfacție superioară pentru clienți prin furnizarea de servicii post-vânzare deosebite;

Construiește și administrează baza de date cu potențiali clienți; ( prospectare);

Ce ne dorim de la tine:

Experiență anterioară în vânzări, preferabil în industria auto;

Abilități excelente de comunicare și negociere;

Accent pe client și abilitatea de a înțelege și îndeplini cerințele lor;

Angajament constant în gestionarea tuturor etapelor din ciclul de negociere/vânzare, inclusiv în activitățile post-vânzare, cu scopul de a asigura nivelul maxim de satisfacție al clienților. Capacitate de organizare a activității individuale;

Amabilitate, perserverenta, seriozitate, dorinta de dezvoltare;

Persoana dinamica si proactiva;

Abilitati de operare PC(pachetul MS Office) Cunoasterea limbii engleze;

Permis de conducere categoria B;

Ce îți oferim:

Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și competitiv, alături de o echipă profesionistă și dedicată;

Oportunități de avansare în cadrul companiei, în funcție de performanțe;

Beneficii suplimentare: bonusuri direct proportionale cu munca concretizata, participarea la cursuri de specializare in vanzari.

Dacă ești o persoană orientată către rezultate și pasionată de industria auto, te invităm să aplici pentru poziția de Consilier Vânzări Auto.

Asteptam CV-ul Dumneavoastra  la adresa de email sau pe whatsapp la 07*******93

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 268038579