2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Suceava
  6. Manipulatori marfa - Ipotesti
Postat 11 aprilie 2024

SC ECUATOR SRL angajeaza motostivuitorist/manipulant marfuri depozit

Localizare

Ipotesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO 256081

Descriere

ALEGE UN JOB CARE CONTEZA!

Te așteptăm să te alături echipei noastre! Cautăm o persoană dinamică,  responsabilă și cu spirit de echipă, pentru postul de motostivuitorist / manipulant mărfuri;

Ce ne dorim de la tine:

·         Cazier judiciar fara antecedente penale;

·         Apt din punct de vedere medical pentru efort;

·         Atent, responsabil, corect;

·         Abilități de comunicare;

·         Să respecți standardele companiei.

 Constituie un avantaj dacă ai:

·         Experiență pe un post similar.

 Descrierea jobului

 ·         organizarea si incarcarea produselor companiei conform documentelor;

·         cunoasterea si aranjarea marfurilor in spatiile de lucru;

·         participarea, in functie de necesitati, la livrarea marfurilor catre clienti.

Beneficii oferite:

 -       Salarizare corecta si transparenta;

-       Posibilitate avansare in cadrul companiei;

-       Mediu de lucru stabil

 ECUATOR SRL este o companie cu domeniul de activitate în distribuția produselor alimentare și băuturilor, având în prezent peste 30 de ani de activitate și 170 de angajați.

Te așteptăm să te alături echipei noastre!

Localitate

Ipotesti,

Suceava

Suceava, Ipotesti
ID: 268460574