2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Dispeceri
  5. Dispeceri - Braila
  6. Dispeceri - Braila
Postat 26 aprilie 2024

SC angajeaza Dispecer / Expeditor Transport intern si international

Salariu

3 000 - 4 500 lei

Localizare

Braila

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 7326374

Societate comerciala avand ca domeniu principal de activitate ''Transportul rutier de marfuri'', cu o bogata experienta in domeniul transportului intern si international. Infiintata in anul 1995.

Angajam dispecer

Cerintele postului:

-capacitate foarte buna de comunicare

-capacitate de lucru in echipa

-experienta in domeniu

-cunostinte de limba engleza ( scris si vorbit )

-capacitate de a lucra sub presiune si a de a lua decizii rapid

-initiativa si orientare spre rezolvarea operativa a problemelor

-atentie la detalii

-cunostinte de operare PC ( Microsoft Office - word si excel, internet, etc )

Responsabilitati:

-responsаbil dе orgаnizаrеа eficiеntа а аctivitаtii dе trаnsport rеspеctаnd regulamentul compаniei si lеgislatia in vigoare

-comunicarea activa cu clientii si soferii

-coordonarea si urmarirea desfasurarii cerintei de transport primite de la client

-preluarea comenzilor de la client si alocarea pe vehiculele din flota proprie

Relatii la sediul nostru din Braila, sos. Baldovinesti, nr 38-58 sau la telefon 07*********12 ( intre orele 08:00 - 17:00 )

Localitate

Braila,

Braila

Braila
ID: 264953423