2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Dolj
  5. Alte locuri de munca - Breasta
ionescu ovidiu
Postat 23 aprilie 2024

SC angajeaza administrator Marketplace Emag

Localizare

Breasta

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRol deschis pentru persoane cu disabilitatiCUI / CIF: RO16023680

SC EURODINAMIC SRL principalul distribuitor de motounelete de gradinarit Stihl din sudul Romaniei , angajeaza administrator pentru platforma marketplace Emag .

Anunț de Angajare: Administrator Platformă Marketplace

Căutăm un administrator talentat și entuziast pentru a se alătura echipei noastre!

Responsabilități:

  • Gestionarea zilnică a platformei marketplace, incluzând:

    • Moderarea conținutului

    • Răspunsul la solicitările utilizatorilor

    • Rezolvarea problemelor tehnice

  • Menținerea și îmbunătățirea platformei marketplace

  • Dezvoltarea și implementarea de noi strategii pentru a crește gradul de implicare a utilizatorilor

  • Colaborarea cu echipele de marketing și vânzări pentru a promova platforma marketplace

  • Monitorizarea performanței platformei marketplace și raportarea rezultatelor

Cerințe:

  • Experiență anterioară în administrarea platformelor online

    Abilitatea de a rezolva probleme și de a gândi critic

  • Abilitatea de a comunica eficient în scris și verbal

  • Atitudine proactivă și orientată spre client

Beneficii:

  • Salariu competitiv

  • Pachet de beneficii cuprinzător

  • Oportunități de dezvoltare profesională

  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ

Cum să aplicați:

Trimiteți CV-ul in aplicatia OLX sau pe mail !

Localitate

Breasta,

Dolj

Dolj, Breasta
ID: 268427789