2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Chitila
Postat 09 mai 2024

SC 3R GREEN angajeaza sofer pt punctul de lucru Chitila

Salariu

1 - 2 lei

Localizare

Chitila

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normal

Descriere

Angajam sofer cat. B

         Firma care activeaza in domeniul colectarii deseurilor si a deseurilor DEEE angajaza sofer cat. B

Cerinte:

-          permis categoria B valabil;

-          capacitate de invatare a programelor de colectare;

-          corectitudine fata de colegi;

-          abilitati de lucru in echipa;

-          atitudine pozitiva;

-          atentie la detalii;

-          abilitati de cooperare si rezolvarea problemelor intervenite pe parcursul desfasurarii activitatii;

Responsabilitati:

-          respectarea programului de lucru;

-          completarea documentelor predate de seful de divizie pentru programul de lucru (anexa 3 de trasport)

-          o buna si stransa colaborare cu seful de garaj si cu seful de divizie;

-          atentie la buna functionare a autoutilitarei care ii va fi predate;

-          anuntarea din timp a problemelor tehnice a autoutilitarei;

-          curatenie si intretinere a autoutilitarei;

-          atentie in desfasurarea activitatii de colectare a deseurilor;

-          orientare catre rezultate.

Beneficii:

-          mediu de lucru prietenos;

-          decont al transportului si bonusuri in functie de performante;

-          dezvoltare profesionala;

-          suport din partea echipei;

-          salariu conform nivelului de responsabilitate.

Programul si nivelul salarial se vor discuta la interviu.

Localitate

Chitila,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Chitila
ID: 268203221