2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Cluj
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Cluj-Napoca
Postat 16 aprilie 2024

Angajam pizzar si ajutor bucătar in Cluj – Zorilor.

Salariu

4 500 - 5 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Angajam persoana sociabilă, cu simțul umorului, responsabilă, căreia să îi facă plăcere să lucreze cu oamenii și care își dorește să se dezvolte din punct de vedere profesional, într-un mediu dinamic și plăcut.. Experiență minima de 1 an de pizzar, dar oferim si instruire la locul de munca.

Program de lucru 3 cu 4 de la ora 09:00 – 22:00

Salariul este intre 4500-5000 NET.

Locația noastră este in cartierul Zorilor.

Responsabilități:

  • Pregătirea ingredientelor pentru pizza;

  • Prepararea și coacerea pizzei, în cuptor cu lemne, rotativ, în conformitate cu standardele noastre de calitate;

  • Respectarea standardelor de curățenie și igienă;

  • Colaborarea eficientă cu echipa pentru a asigura o experiență plăcută clienților;

Pentru postul de ajutor bucătar salariul este intre 3000 si 4000 in funcție de experiență.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269113736