2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Bihor
  6. Operatori masini - Oradea
Saramob design
Postat 22 mai 2024

SARAMOB DESIGN Angajeaza: Operator CNC - Fabrica mobila

Salariu

500 - 1 000 €

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Firma producătoare de mobilier la comandă, angajează OPERATOR CNC pentru fabrica de producție cu sediul in sat Leș, Bihor (se asigură transport din Oradea).

Responsabilități

  • Operarea mașinii cu comanda numerica pentru prelucrarea reperelor de mobilă în conformitate cu standardele de calitate ale companiei

  • Respectarea procedurilor de siguranță și măsurile de prevenire a accidentelor în timpul operațiunilor de lucru

  • Colaborați cu colegii de echipă și cu alte departamente pentru a asigura un flux eficient de producție

  • Participați la instruirea și dezvoltarea continuă pentru a vă îmbunătăți abilitățile și cunoștințele tehnice

Cerințe

  • Experiența nu este necesară, dar constituie un avantaj

  • Punctualitate și seriozitate

  • Atenție la detalii și abilități bune de observație

  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă

Oferim

  • Salariu fix+bonusuri

  • Tichete de masă 35 lei/zi

  • Măriri salariale în funcție de performanță

  • Asigurare de sănătate privată

Pentru programarea unui interviu va rog sa sunati la nr de telefon 07********52

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 242990462