2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bihor
  6. Personal necalificat - Oradea
Postat 14 aprilie 2024

Angajam Muncitori necalificati/calificati - SARAMOB DESIGN

Salariu

500 - 1 000 €

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normal

 Firma producatoare de mobilier la comanda, angajeaza PERSONAL CALIFICAT SI NECALIFICAT pentru fabrica de producție din sat Leș, jud Bihor.

CERINȚE

  • Punctualitate și seriozitate

  • Stil de lucru organizat

  • Dispus să lucreze în echipă

  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul de producție mobilier

RESPONSABILITĂȚI

  • Pregătirea reperelor pentru asamblare/montaj

  • Confecționarea și asamblarea pieselor de mobilier conform specificațiilor

  • Utilizarea echipamentelor și a uneltelor într-un mod sigur și eficient

  • Respectarea standardelor de calitate și a termenelor de livrare

  • Participarea la procesul de finisare și îmbunătățire continuă a produselor noastre

 OFERIM

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

  • Tichete de masă

  • Bonusuri în funcție de performanță

  • Program de lucru 8-16

Pentru mai multe informații și programarea unui interviu sunați la numarul de telefon 07********52

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268544527