1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Iasi
  6. Operatori utilaje - Iasi
Postat 10 mai 2021

S.C. SYMMETRICA SUCEAVA angajeaza buldoexcavatorist-Suceava si Iasi

  • Tip job

    Full time

  • Iasi, Iasi

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Descriere SYMMETRICA SUCEAVA angajează buldoexcavatorist pentru lucrari pe santierele din Suceava si Iasi.

Se cere permis de conducere categoriile B, C, E si experiență.

Candidatul ideal: -permis auto categoriile: B,C,E;

-atentie distributiva, capacitate de concentrare, precizie si indemanare;

-sa cunoasca si sa aplice procedurile de executie a lucrarilor specifice functiei;

-sa execute lucrarile conform tehnologiei specifice;

-sa intretina si sa execute reparatii minore ale utilajului;

-experienta in domeniu minim 3 ani;

Responsabilitati principale:

- buldoexcavatoristul se va ocupa in principal cu efectuarea lucrarilor de sapare, incarcarea materialelor, efectuarea lucrarilor de curatare, nivelare si afanare a terenurilor, efectuarea lucrarilor de compactare, precum si intretinerea utilajelor pentru lucrari de terasamente;

-conduce, intretine si supravegheaza agregate si utilaje destinate lucrarilor de terasamente.

Cei interesati sunt rugati sa sune la numarul de telefon 0748222314- Ștefan Negara.

ID: 216450792Raportează
User avatar

Stefan Negara

Pe OLX din aprilie 2019

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din