2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Cluj
  6. Altele - Cluj-Napoca
Postat 23 aprilie 2024

RPG Security angajeaza Inspector Securitate

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Candidatul ideal:

• Detine permis de conducere categoria B

• Studii medii/superioare;

• Fara antecedente penale;

• Bune cunostinte PC (Ms Office - Outlook, Excel, Word);

• Capacitate de comunicare si relationare;

• Abilitati organizatorice si de coordonare;

• Personalitate puternica, rapiditate in gandire;

• Atitudine civilizata si responsabila;

• Experienta pe un post similar este obligatorie.

Responsabilitati:

• Organizeaza, planifica si urmareste executarea serviciului de paza;

• Verifica modul de indeplinire a atributiilor de serviciu de catre agentii de securitate;

• Asigura instruirea personalului din subordine si pregatirea continua a acestora;

• Tine evidenta orelor de serviciu ale agentilor de securitate;

• Sa cunoasca si sa pretinda intocmai aplicarea indatoririlor generale ale agentilor de securitate, a consemnului general si particular.

Beneficii:

• Lucrul intr-un mediu profesionist;

• Pachet salarial motivant in functie de competente;

• Telefon, laptop.

Pentru mai multe detalii si programarea unui interviu va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 07******44

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 230900429