2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Dragomiresti-Deal
Postat 11 aprilie 2024

Royal N angajeaza Manipulant marfa Bucuresti

Salariu

3 500 - 3 800 lei

Localizare

Dragomiresti-Deal

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO3875817

SC Royal N SRL a fost infiintata in anul 1993 cu scopul de a furniza produse si servicii in domeniul instalatiilor Termice si sanitare

Compania noastra se ocupa de import, comert-vanzari prin magazine proprii si distributie a unei game complete a materialelor de instalatii termice, sanitare, de ventilatie si aer conditionat precum si servicii de instalare, service, reparatii a produselor comercializate

Persoana pe care o dorim in echipa noastra trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

Responsabilităţi manipulant :

·       Simt de răspundere dezvoltat, gândire pozitivă;

. Punctualitate si seriozitate

·       Abilități de organizare, spirit de echipă;

·        Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă;

·       Permisul de conducere constituie un avantaj ;

·       Pregăteşte livrarea mărfurilor conform documentelor primite

·       Descarca, manipuleaza si aseaza marfa in depozit

·       Exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia.

·       Incarcari , descarcari camioane

·       Respecta instructiunile de lucru

·       Receptii marfa , infoliere paleti

·       Se lucreaza pe stivuitor

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii urmatoarele :

- Punctul de lucru pentru acest post este in CT PARK, Dragomiresti

- Cv urile se pot trimite la adresa de email mentionata mai jos sau ne puteti contacta la nr de telefon 07******00

- Salariu pe masura performantei si muncii depuse, format din salariu de baza +tichete de masa+ bonusuri in functie de targetul propus

- Posibilitatea de a-ti folosi experienta si noile tale idei

Localitate

Dragomiresti-Deal,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Dragomiresti-Deal
ID: 222495488