2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Prahova
  6. Manipulatori marfa - Sinaia
Postat 28 aprilie 2024

Rina Hotels angajează Manipulant marfa

Localizare

Sinaia

Suntem în căutarea unui manipulant marfa dedicat și responsabil pentru ase alătura echipei noastre.

Ca manipulant marfa, veți juca un rolcrucial în asigurarea fluxului eficient al mărfurilor în cadrulorganizației noastre.

Veți fi responsabil de încărcarea, descărcarea șimanipularea mărfurilor în mod sigur și eficient.

Cerințe:

-Experiență anterioară în manipularea mărfurilor este un avantaj, dar nueste obligatorie. Oferim instruire și pregătire adecvată.

-Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a face față cerințelorfizice ale poziției.

-Atenție la detalii și capacitatea de a urma instrucțiunile cu precizie.

-Abilitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii șisupervizorii.

Responsabilități:

-Încărcarea și descărcarea mărfurilor în mod sigur și eficient,respectând procedurile de siguranță.

-Verificarea și sortarea mărfurilor primite conform documentelor deînsoțire.

-Etichetarea și pregătirea mărfurilor pentru depozitare sau expediere.

-Manipularea și transportul mărfurilor folosind echipamentele șiinstrumentele adecvate.

-Menținerea curățeniei și ordinei în zona de lucru.

-Raportarea oricăror defecțiuni sau probleme apărute în timpulmanipulării mărfurilor.

-Colaborarea strânsă cu colegii și supervizorii pentru a asigura un fluxeficient al mărfurilor.

Beneficii:

-Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a dobândiexperiență în domeniul manipulării mărfurilor.

-Pachet salarial competitiv și tichete de masă în valoare de 30 de lei pefiecare zi lucrată.

-Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrulorganizației.

-Un mediu de lucru prietenos și colaborativ.

-Posibilitatea de a lucra cu mărfuri diverse și interesante.

Dacă sunteți o persoană motivată, dornică să învețe și să contribuie lasuccesul organizației noastre, vă încurajăm să aplicați pentru pozițiade manipulant marfa. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipeinoastre!

Localitate

Sinaia,

Prahova

Prahova, Sinaia
ID: 266184316