2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Brasov
  6. Manipulatori marfa - Brasov
RetuRO
Postat 24 aprilie 2024

RetuRO angajeaza Manipulant - Brasov

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Suntem în căutarea de colegi pentru a se alătura  RetuRO - Hora Reciclarii, care își construiește echipa în Brașov!

Căutăm manipulanți interesați să facă parte din proiectul nostru de colectare și reciclare, contribuind astfel la un mediu mai curat și mai verde în România.

Dacă te regăsești în urmatoarea descriere, te invităm să ne contactezi.

Responsabilități:

  • Manipularea marfurilor în conformitate cu planificarea comunicata

Cerinte:

  • îndemanare, răbdare, capacitatea de a desfasura sarcini repetitive;

  • punctualitate;

  • responsabilitate;

  • corectitudine, seriozitate;

  • capacitatea de gestionare a efortului fizic.

  • manipularea marfurilor în conformitate cu planificarea comunicata

  • manipularea manuala a recipientilor la locul de pregătire a comenzii pentru a fi apoi manipulate mecanizat.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv

  • Bonus anual

  • Tichete de masa si tichete cadou

  • Asigurare medicala privata premium

  • Zile libere si suport financiar pentru evenimente deosebite

  • Conditii de munca sigure

  • Echipament individual de protectie

  • Evenimente de echipa

  • Dezvoltare profesionala

Programul de lucru este de 8 ore pe zi, 40 de ore pe săptămână, în trei schimburi. Poate fi necesară disponibilitate și în weekend, în funcție de cerințele specifice ale activității

Adresa punct de lucru: Brasov

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 267401019