2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Timis
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Timisoara
Postat Azi la 06:19

Restaurant Nora - Angajăm Bucătar cu Experiență

Salariu

4 500 - 6 000 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program de lucru in ture

Suntem în căutarea unui bucătar pasionat și cu experiență pentru a se alătura echipei noastre la Restaurant Nora. Dacă ești un profesionist în arta culinară, dornic să îți pui amprenta pe creațiile noastre gastronomice, te așteptăm să faci parte din familia noastră!

*Ce Căutăm:*

- Experiență relevantă în domeniul culinar (minim 3 ani)

- Creativitate și pasiune pentru gătit

- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic

- Atenție la detalii și la standardele de calitate

*Responsabilități:*

- Prepararea și prezentarea mâncărurilor conform standardelor noastre

- Colaborarea cu echipa pentru a dezvolta noi rețete

- Menținerea curățeniei și a ordinii în bucătărie

- Respectarea normelor de siguranță alimentară

*Oferim:*

- Un mediu de lucru plăcut și dinamic

- Oportunități de dezvoltare profesională

- Salariu competitiv și beneficii

*Cum să Aplici:*

Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa [email protected] Povestește-ne despre experiența ta și de ce ai vrea să te alături echipei Restaurant Nora.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 262973200