2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Arges
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Pitesti
Postat 20 mai 2024

Restaurant Club Hush Pitesti angajeaza ajutor de bucatar

Localizare

Pitesti

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 4

Descriere

DESCRIERE

Club Hush Pitesti angajeaza ajutor de bucatar

Candidatul ideal:

  • Persoana serioasa, punctuala si organizata

  • Abilitati de munca in echipa, atitudine pozitiva si orientate catre client.

  •  Abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila

  •  Rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatie publica;

  • Experienta in bucatarie constituie un avantaj

    Responsabilitati:

  • pregateste preparatele in conformitate cu retetele noastre si a standardele in vigoare;

  • realizeaza finisarea estetica a preparatelor in vederea comercializarii

  • asigura mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, a semipreparatelor cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare.

  • debaraseaza si asigura curatenia locului de munca;

  • are obligatia de a pastra in bune conditii ustensilele si aparatura din dotare.

  • are obligatia de a respecta normele de igiena si securitate in munca.

    Oferim:

    • program flexibil in ture

    • pachet salarial motivant

    • mediu de lucru placut

    •  traininguri

    • posibilitate de a avansa si de a invata lucuri noi.

Misiunea noastra este sa oferim clientilor nostri servicii si produse de calitate. Avem o echipa impresionanta si suntem mereu in cautare de oameni talentati si dedicati care vor sa evolueze in domeniul Horeca. CV-urile se trimit pe whats app sau detalii la telefon: 07******58

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 267458022