2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 6
Camelia Geanta
Postat 27 aprilie 2024

Responsabil reparatii cladire McDonald's Virtutii

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica si sa actionezi in serviciul clientilor? Daca raspunsul este unul pozitiv, inseamna ca McDonald’s ti se potriveste! Te asteapta o echipa prietenoasa si posibilitatea de a-ti construi o cariera la noi.

Descrierea jobului:

·       Asigură buna intretinere a cladirii, in ceea ce priveste aspectul interior si exterior;

·       Depistează și efectuează reparații mici la nivel de restaurant (finisaje, vopsitorii)

·       Asigură intreținerea parcării, liniei de Drive, spațiului verde și a instalației de irigat;

·       Asigură stocul de instrumente și dispozitive de lucru, de materiale necesare efectuării reparațiilor;

·       Menține legătura cu firmele de service și participă activ la intervențiile și reviziile periodice;

·       Verifică și menține echipamentele în stare perfectă de funcționare și curățenie;

Candidatul ideal:

·       Studii medii finalizate

·       Experiență de minim 2 ani pe o poziție similară

·       Adaptarea la dinamismul echipei si volumul de muncă

·       Atitudine pozitivă și orientare către client

·       Abilități de lucru în echipă

·       Atitudine proactive

·       Capacitatea de a lucra sub presiune, de a respecta termenele și de a îndeplini sarcinile la timp

Beneficii:

·       Beneficiezi de 50% reducere la produsele tale preferate in timpul programului de lucru;

·       Tichete de masa de 30 RON/zi;

·       Abonament medical și acces la telemedicină;

·       Flexibilitate – îți poți organiza programul de lucru în ture de zi, ture de noapte și în ture de weekend, în funcție de nevoile tale și de programul restaurantului în care vei lucra;

·       Posibilitatea de a lucra in restaurantul McDonald’s din apropierea casei (in limita posturilor vacante);

·       Proces rapid de promovare ;

·       Training gratuit pentru dezvoltarea abilitatilor de comunicare, lucru in echipa sau abilitati specifice industriei alimentare;

·       Beneficiezi de zile libere pentru evenimentele speciale.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 268481791