2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bihor
  6. Transport marfa - intern - Oradea
Postat 23 mai 2024

Responsabil Recepție

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem în căutarea unui Responsabil Recepție pentru unul dintre cei mai mari producători de plante și flori la nivel național. Ne dorim un profesionist organizat și comunicativ, capabil să gestioneze eficient fluxul de informații și bunuri.

Responsabilități:

-Gestionarea stocurilor de marfă pe grupe de produse, de la recepție până la livrare, utilizând sistemul informatic dedicat;

-Înregistrarea corectă a intrărilor și ieșirilor de produse în sistemul informatic;

-Recepționarea produselor conform documentelor însoțitoare și verificarea conformității acestora;

-Procesarea și furnizarea documentelor necesare pentru recepție și livrare;

-Supervizarea activităților echipei din subordine și asigurarea bunei funcționări a acesteia și menținerea unei comunicări eficiente între departamentul și producție.

Cerințe:

-2+ ani experiență anterioară pe o poziție similară;

-Corectitudine, rigurozitate și capacitate organizatorică dezvoltată;

-Cunoștințe solide de operare PC și pachet Microsoft Office;

-Familiaritate cu un sistem de warehouse management sau ERP constituie un avantaj;

-Abilitatea de a lucra eficient cu mai multe procese simultan.

Beneficii:

-Pachet salarial motivant;

-Bonusuri în funcție de performanță;

-Oportunități de dezvoltare profesională.

Locație: Sântion

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 270342203