2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Chiajna
Postat 29 aprilie 2024

Responsabil procesare comenzi Magazin online- Militari

Salariu

3 000 - 3 800 lei

Localizare

Chiajna

Comision: Salariu FixMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Recrutam Responsabil procesare comenzi Magazin online.

Candidatul ideal:

  • Studii medii finalizate

  • Permis de conducere categoria B

  • Cunostinte operare PC

  • Persoana serioasa, organizata, punctuala cu capacitate de invatare rapida

Responsabilitati pozitie:

  • preluarea apelurilor telefonice

  • prezentarea corecta a informatiilor solicitate de catre potentialii clienti

  • inregistrarea corecta a comenzilor telefonice

  • procesarea comenzilor ( facturare, generare AWB) - prin interfata automata

  • Predarea coletelor către curier

  • Prelucrarea si validarea informatiilor despre produsele puse in vanzare pe site si actualizare permanenta a continutului site-ului intr-un editor intern.

  • Urmărirea bunului mers al comenzilor plasate: verificarea disponibilității produselor, confirmarea comenzii si a termenului de livrare

  • Receptie și descărcare marfa( o data pe săptămână)

  • Livrare ocazionala a comenzilor din zona.

Nisa: corpuri de iluminat

Beneficii:

  • Range salarial de start: 3000-3800 RON NET in functie de experienta.

  • Oportunitati de crestere a salariului sau alte beneficii in functie de nivelul de implicare si performanta.

  • Program: Luni-vineri (9-18) flexibil în funcție de volumul de munca.

Locatie: Chiajna, Soseaua de centura, CARREFOUR Militari

Localitate

Chiajna,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Chiajna
ID: 258896306