2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Iasi
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Tomesti
Postat 22 mai 2024

Responsabil gestiune si aprovizionare

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Tomesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 29130009

Societatea cu sediu in loc. Tomesti, judetul Iasi avand ca domeniu de activitate service si dezmembrari auto este in cautarea unui coleg responsabil cu gestiunea si aprovizionarea de piese auto.

Candidatul ideal:

-Studii finalizate în industria auto reprezinta un avantaj;

-Experienta in cadrul unui service auto reprezinta un avantaj;

-Cunoasterea programelor de identificare a pieselor auto

-Abilitatea de a stabili si mentine relatii bune cu clientii si furnizorii

Responsabilitati si sarcini:

-Face evaluarea pietei actuale sau potentiale si functie de acestea stabileste sursele de aprovizionare

-Tine evidenta furnizorilor agreati ( adresa , nr. telefon , etc. )

-Intocmeste planul de aprovizionare .

-Organizeaza si participa la receptia produselor ce se aprovizioneaza

Localitate

Tomesti,

Iasi

Iasi, Tomesti
ID: 269942197