2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Cluj
  6. Personal curatenie si cameristi - Cluj-Napoca
Postat 11 aprilie 2024

Responsabil curatenie

Salariu

2 800 - 2 900 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Școala particulară din Cluj-Napoca caută o femeie de serviciu dedicată și responsabilă pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, cu atenție la detalii și dornică să contribuie la un mediu școlar pozitiv, te invităm să aplici!

Responsabilități:

Curățenie și menținerea ordinei în diverse spații școlare.

Asigurarea unui mediu igienic și plăcut pentru elevi și personal.

Colaborarea cu colegii pentru îndeplinirea eficientă a sarcinilor.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul serviciilor de curățenie constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta regulile și procedurile stabilite.

Fiabilitate și punctualitate.

Beneficii:

Program de lucru de la 12:00 la 20:00, de luni până vineri.

Salariu atractiv de 2800 RON net lunar.

Abonament de transport asigurat.

O masă la cantina școlii inclusă.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268885032