2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Timis
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Timisoara
Dragos
Postat Azi la 13:21

Reprezentanta PARFUMURI IULIUS Mall Timisoara

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Timisoara

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Reprezentanta Parfumuri angajează Consultant & Promoter pentru magazinul EMPER din Iulius Mall Timisoara. Programul este de 15-16 zile pe luna, o zi cu o zi liberă. Contract de Munca cu salariul de 2.500 Lei NET pe perioada nedeterminata. Realizarea obiectivelor de vanzari stabilite va genera bonusuri suplimentare.
Se oferă un mediu de lucru civilizat, salariu și bonusuri atractive în funcție de vânzările realizate, posibilitatea unui program flexibil.
Responsabilități:
• vânzarea și promovarea de parfumurilor;
• participarea intensă și activă în realizarea obiectivelor de vânzări prin promovarea parfumurilor catre potentialii clienti;
• gestionarea procesului de vanzare - incasare si gestiunea stocurilor;
• verificarea periodică a stocului general prin realizarea inventarelor
Cerințe:
• prezență si tinuta agreabilă, excelente abilități de comunicare și relaționare cu clienții;
• studii medii – competențe operare PC, experiență în lucrul cu program de vânzări și casă de marcat;
• experiența în domeniul parfumurilor & cosmeticelor poate constitui un avantaj.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 227337155