2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Dambovita
  6. Reprezentanti vanzari - Targoviste
Postat 28 mai 2024

Reprezentant Vânzări - Sudul României

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Targoviste

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 1

Îți place să conduci? Ești sociabil? Te descurci în situații neprevăzute și ești spontan?

Hai în echipa noastră, de reprezentanți vânzări, pentru a vinde armături PVC în sudul Romaniei, pentru unul dintre cei mai mari furnizori din țară.

Rolul tău presupune promovarea și vânzarea produselor către producătorii de tâmplarie PVC și revânzători. Regiunea alocată este zona de sud a României.

Care sunt atribuțiile tale?

  • Întreținerea și dezvoltarea retelei de Parteneri: producătorii de tâmplarie PVC și revânzători.

·         Identificarea nevoilor clienților acordând suport în alegerea celei mai potrivite soluții.

·         Promovarea imaginii și a produselor companiei în relația cu clienții.

  • Furnizarea de informații tehnice și obținerea de cereri de ofertă.

  • Întocmirea și coordonarea derulării contractelor proprii (comenzi, livrare, încasări, prin cooperare continuă cu celelalte departamente).

  • Colectarea informațiilor la nivelul zonei alocate și introducerea acestora în baza de date.

Ce este nevoie din partea ta?

  • Interes confirmat pentru domeniul tehnic (construcții, metalurgie - oțel, termopane PVC)

  • Abilități de comunicare și negociere

  • Atitudine suportivă și flexibilitate

  • Integritate, lucru în echipă și organizare

  • Orientare către client și înțelegerea profilului consumatorului

  • Studii medii

  • Permis de conducere categoria B

Ce oferim?

  • Un mediu de lucru deschis, flexibil și apreciativ

  • O echipă muncitoare și implicată

  • Echipamente de lucru moderne

  • Salariul fix lunar aliniat nivelului de responsabilitate pe rol și experienței tale

  • Bonus din vânzări

  • Diurnă pentru fiecare zi aflat în deplasare

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 270539858