2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Sibiu
  6. Reprezentanti vanzari - Sibiu
Postat Azi la 07:01

Reprezentant vânzări prin telefon

Localizare

Sibiu

Descriere

DESCRIERE

Angajăm Reprezentant vânzări pe telefon în zona Sibiu.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa aibă:

- studii medii sau superioare;

- bune abilitati de comunicare si negociere;

- capacitate de planificare si organizare a activitatii proprii;

- cunostinte de operare PC (MS Office, internet);

- experienta in vanzari constituie un avantaj; - disponibilitate pentru activitate de teren.

Candidatul ideal trebuie sa fie:

- o persoana capabila de initiativa, proactiva, dinamica si perseverenta, responsabila, implicata si comunicativa;

- o persoana orientata catre client si catre rezultate, atenta la detalii.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

  • Reprezentantul de vanzari asigura promovarea si vanzarea produselor ce fac obiectul ofertei comerciale ale companiei noastre;

  • Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti, toate acestea in vederea atingerii obiectivelor stabilite de companie.

Responsabilitati:

- Dezvoltarea portofoliului de clienti;

- Dezvoltarea activitatii cu clientii existenti;

- Realizarea obiectivelor si promovarea produselor companiei;

- Munca de birou frecventa, dar si de teren - deplasari la ocazionale la expozitii si alte evenimente in tara.

Beneficii:

- salariu fix care se negociaza la interviu in functie de experienta si abilitati + Bonusuri stimulative corespunzatoare performantelor individuale;

- loc de munca stabil;

- laptop, telefon mobil;

- posibilitati de dezvoltare si promovare;

- traininguri, workshopuri, seminarii, etc;

- posibilitatea de a face parte dintr-o industrie dinamica si plina de oportunitati;

- suportul echipei pentru perfecționare;

Descrierea companiei

Focusul nostru este pe produse si servicii inovatoare. Ne dorim ca fermierii sa obtina eficienta si randament maxim in activitatea lor, chiar si atunci cand se confrunta cu o lipsa acuta de personal calificat sau necalificat. Cu ajutorul noilor tehnologii si a agriculturii de precizie, munca fermierilor va fi una mult mai usoara, automatizata si va duce la cresterea productiei si profitului companiilor din domeniu.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 265956477