2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bacau
  6. Reprezentanti vanzari - Bacau
Postat 22 aprilie 2024

Reprezentant vanzari magazin PPC Energy Bacau

Salariu

3 500 - 6 000 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Angajam! Reprezentant Vanzari - Magazin PPC Energy

Candidatul ideal:

Persoana optimista, sociabila, dinamica, serioasa care comunica diplomat si politicos;

Are abilitati de vanzare, negociere, putere de convingere;

Are capacitatea de a asimila informatii noi in timp scurt;

Are experienta intr-un post similar (reprezinta un avantaj);

Are bune cunostinte de utilizare a calculatorului;

Are viteza de reactie si excelenta dexteritate in introducerea datelor, logica si atentie sporita;

Descrierea jobului:

Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor PPC Energy;

Rezolvarea solicitarilor clientilor, oferirea de informatii de natura comerciala si tehnica despre produse si servicii;

Inregistreaza in aplicatii datele clientilor in conformitate cu actele prezentate si procedurile in vigoare, respectand standardele si regulile privind protectia datelor cu caracter personal;

Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii;

Manifestarea disponibilitatii si amabilitatii, folosind un limbaj adaptat fiecarui client, aratand un interes clar pentru nevoia acestuia.

Colectarea documentelor necesare si incheierea contractelor cu persoanele fizice si juridice;

Crearea si dezvoltarea unor legaturi cu potentialii sau actualii clienti;

Imbunatatirea continua a procesului de vanzare si relationarea cu clientul;

Beneficii:

Program Luni - Vineri de la 09:00 - 17:30 (cu pauza de masa);

Contract de munca conform legislatiei in vigoare;

Salariu fix si bonuri de masa;

Bonusuri lunare in functie de performanta;

Mediu de lucru placut;

Persoanele vor fi selectate doar in baza CV-ului!

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 269051736