2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Buzau
  6. Reprezentanti vanzari - Buzau
Postat 16 aprilie 2024

Reprezentant vanzari magazin biciclete

Localizare

Buzau

Nivelul de studii: AbsolventNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

- experienta in vanzarea bicicletelor si alte articolele sportive;

- persoana tanara, dinamica, invatare rapida, convingatoare;

- prezenta agreabila, abilitati de comunicare si relationare, lucru in echipa;

- capacitate de prioritizare a sarcinilor, de organizare a timpului si locului de munca;

- persoana cu initiativa, activa si implicata, corecta si responsabila;

- un plus daca practica ciclismul/sportul ocazional;

- limba engleza scris si vorbit - nivel mediu;

- cunostinte operare PC: Windows, aplicatii de tip Office/Google Drive, Gmail, Internet.

- platforme de vanzare si gestiune

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • sa consilieze clientii din magazin in alegerea produselor produselor, mentenanta;

  • sa consilieze clientii la telefon, pe email, chat;

  • sa se asigure ca articolele comandate de clienti sunt livrate complet si la timp;

  • sa se implice in receptia marfurilor si verificarea articolelor expuse in magazin: preturi afisate, pozitionare corecta, aranjare produse, curatenie;

  • sa se asigure impreuna cu superiorul sau de un nivel optim al stocurilor prin urmarirea comenzilor facute;

  • sa finalizeze procesul de vanzare prin emiterea documentelor fiscale si a celor necesare pentru garantie;

  • sa propuna noi produse sau game in functie de solicitarile lansate de clienti;

  • sa fie la curent cu noutatile in domeniu si cu oferta noastra de produse;

  • sa participe la evenimentele sportive de interes si la intalnirile/prezentarile furnizorilor, dupa caz

Beneficii:

- salariu motivant + bonusuri (se discuta la interviu)

- lucru intr-o echipa tanara si dinamica

- loc de munca intr-un magazin nou si impresionant

- program de lucru Luni-Vineri 9:00-18:00, Sambata 9:00-16:00, Duminica 9:00-13:00

- pauza de masa

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 269109978