2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Sibiu
  6. Reprezentanti vanzari - Sibiu
Postat 02 aprilie 2024

Reprezentant Vanzari jud. Sibiu

Salariu

2 000 - 6 000 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO48203166

Ai experiență în vânzări și ești în căutare de noi provocări și oportunități de creștere profesională? Ai grijă de experiența clienților? Dacă ai răspuns afirmativ, atunci vino in echipa noastra!

Responsabilități:

  • Vei oferi consiliere clienților în alegerea produselor optime pentru afacerea lor.

  • Vei promova produsele și serviciile noastre, oferind informații detaliate și soluții personalizate.

  • Vei explica beneficiile și caracteristicile specifice ale produselor nostre

  • Vei oferi o experiență de cumpărare pozitivă și vei îndruma clienții în procesul de selecție.

  • Gestionarea comenzilor

Cerințe:

  • Experiență minimă într-un rol similar

  • Abilități de comunicare și relaționare cu clienții.

  • Orientat către atingerea obiectivelor de vânzări.

  • Disponibilitatea de a învăța și a te adapta rapid

  • Permis conducere categoria B

Beneficiile pe care le obții alături de noi:

  • Salariu fix + comision

  • Bonusuri în funcție de performanța lunară.

  • Prima de sarbatori/zi de nastere.

  • Masina de serviciu

  • Spor de fidelitate pentru cei care continuă să crească alături de noi.

  • Recalculare periodică a salariului, bazată pe performanța ta.

Despre noi:

Suntem o companie noua pe piata si dorim sa ne extinem constant, motiv pentru care jobul de fata face parte din strategia noastra de extindere de piata.

Comercializam o gama larga de produse alimentare si non-alimentare care vin in intampinarea clientilor care vor sa isi dezvolte afacerea.

Suntem distributiori Varta Romania, Asevi si Alisan Plast prin urmare avem cele mai bune preturi la o gama larga de produse.

Suna tentant? Vino in echipa noastra!

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 268427256