Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Constanta
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Mangalia
Achim Roxana
Postat 19 februarie 2024

Reprezentant vanzari / Casier Stanleybet Mangalia

Salariu

2 800 - 2 900 lei

Localizare

Mangalia

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Ne căutăm colegi în Mangalia!

Dacă îți dorești să începi o carieră în Vanzari, la STANLEYBET avem job-ul perfect pentru tine. Aplică acum și bucură-te de cel mai tare pachet de beneficii din industria pariurilor!

CE AȘTEPTĂM DE LA TINE:

- Să fii orientat(ă) către client și să ai o atitudine prietenoasă și pozitivă;

- Să ai studii medii finalizate;

- Să te descurci cu calculatorul;

- Să fii atent(ă) la detalii și să îți asumi reponsabilitatea pentru succesul agenției tale. cel mai bine!

Descrierea jobului

CE VEI FACE:

- Vei lucra cu un sistem de pariere foarte prietenos;

- Vei emite și valida tichetele de pariere;

- Vei interacționa cu clienții în procesul de vânzare al produselor de pariere, oferindu-le o experiență inedită.

CE OFERIM:

- Suntem singura casă de pariuri unde nu trebuie să înveți CODURI de pariere;

- Salariu MAJORAT în funcție de experiența în domeniu + tichete de masă electronice; - BONUSURI de performanță, bonus de conduită (250 lei), bonusuri individuale în funcție de acțiunile desfășurate, bonusuri pentru recomandarea noilor colegi (400 lei), bonus aniversar (60%-200% din salariu, în funcție de vechime);

- Recunoaștem și echivalăm VECHIMEA ta în domeniu;

- Program de formare profesională și training-uri plătite, cu posibilitate reală de a avansa rapid;

- Susținem evenimentele importante din FAMILIA ta: ajutor 2500 lei pentru evenimente familiale, prime de sărbători (Paște, Crăciun), cadouri copii (1 iunie, Crăciun);

Abonament medical în rețeaua privată de sănătate Regina Maria;

- Flexibilitate in stabilirea programului în ture care să te avantajeze și ore suplimentare plătite;

- Confort: loc de muncă aproape de casă + TRANSPORT DECONTAT pentru agențiile cu program până la 24:00;

- STABILITATE: contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

- Mega-colectiv: mediu de lucru plăcut, unde încurajăm inițiativa și creativitatea.

Ataseaza un CV sau ne poti suna direct!

Cine suntem noi? Suntem unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata locala a jocurilor de noroc. In acest moment, suntem prezenti atat in retail, in peste 300 de agentii, cat si in online.

Localitate

Mangalia,

Constanta

Constanta, Mangalia
ID: 238871907

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau