2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Arad
  5. IT - Telecomunicatii - Arad
Postat 11 aprilie 2024

Reprezentant vânzări

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Arad

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRol deschis pentru persoane cu disabilitatiCUI / CIF: RO26904369

Descriere

Candidatul Ideal

Persoană serioasă, pozitivă, deschisă, capacitate de utilizare a calculatorului.

Descrierea jobului

Organizare birou și protocol, corespondența firmei, alte atribuții la cererea managerului. Secretariat administrativ: primire/transmitere de e-mail-uri, adrese, solicitări; indosariere documente; răspunde la telefoane. Contabilitate primară Asistență semnături electronice.

Descrierea companiei

Cu o experienta de peste 15 ani in piata de IT, avem ca directii principale sectorul companiilor mici si mijlocii, cu posibilitatea de a oferi solutii si in mediul companiilor mari sau in sectorul public. Principul nostru obiectiv este satisfactia clientilor , incercand sa tinem sub control investitiile in IT printr-o activitate eficienta de pre-sales. Oferim solutii complete pentru infrastructura IT, dintre care enumeram: - cablare retele telefonie si retele de calculatoare; - instalare, configurare si intretinere statii de lucru; - instalare, configurare si intretinere servere MS Windows si GNU/Linux; - instalare si configurare echipamente de retea: switch-uri, routere; - audit si securizare infrastructura IT; - consultanta IT (securitate intra/internet, retelistica, linux, windows, antivirusi, hardware); - echipamente teleconferință - devirusari, recuperari date; - diagnoza , reparatii si revigorare hardware (statii de lucru, servere, laptop-uri); - design sigle; - design pagini web statice; - dezvoltare aplicatii web dinamice; - vanzare si suport semnaturi digitale CertDigital;

Oferim: atmosferă de lucru foarte prietenoasă, înveți o grămadă de lucruri noi în IT, poziție ultracentrală (zona Podgoria), muzică + cafea bună.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 268533692