2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Alba
  6. Contabilitate - Alba Iulia
Postat 27 mai 2024

Reprezentant vanzari

Localizare

Alba Iulia

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Descriere

CERINTE:

-studii superioare tehnice in domeniu electrotehnică, energetică sau automatică;

-experianta in vanzari constituie un avantaj;

-abilitati de comunicare si negociere;

-dispus sa-si imbunatateasca constant si continuu cunostintele si competentele;

-cunostinte operare PC (MS Office).

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

-intocmirea de oferte tehnice si comerciale in concordanta cu solicitarile clientului;

-promoveaza portofoliul de produse si servicii ale firmei;

-ofera suport tehnic pentru clientii din portofoliu;

-identifica potentialii clienti si defasoara procese de promovare/ vanzare specifice companiei;

-acorda asistenta de specialitate;

-preocuparea permanenta pentru satisfacerea clientilor.

BENEFICII:

-pachet salarial atractiv; -posibilitatea de a-şi construi o carieră în domeniul electric.

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 259795270