Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Timis
  6. Reprezentanti vanzari - Timisoara
Postat 18 noiembrie 2021

Reprezentant vanzari

  • Tip job

    Full time

  • Timisoara, Timis

  • Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Esti in cautarea unui loc de munca?

ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau:

              Reprezentant vanzari  – Timisoara

Cerinte:

-         Studii superioare technice (de ex. Inginer electric, mecanic )

-         Experiență în vânzări de produse și servicii din domeniul technic (cel puțin 2 ani)

-         Disponibilitate de deplasare în regiunea dedicată ție (în timpul de lucru)

-         Abilitate de a comunica fluent în limba engleză (oral și în scris)

-         Cunoștința programelor MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Responsabilitati:

-         Întreținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții din portofoliu

-         Acordarea consultanței technice și comerciale clienților și potențialilor clienți

-         Identificarea și contactarea potențialilor clienți în vederea emiterii ofertelor, negocierii, încheierii și executării contractelor comerciale

-         Întocmirea ofertelor (comerciale și technice) pentru produse noi și servicii de service

-         Negocierea, încheierea și asigurarea executării contractelor, acordurilor comerciale

-         Planificarea propriei activități

-         Documentarea activitatii tale in sistemului CRM (Customer Relationship Management) si mentinerea acestuia la zi

-         Întocmirea periodica de rapoarte de activitate

Beneficii:

-         Mașină, laptop, telefon

-         Echipament safety

-         Salar atractiv și bonus lunar pe bază de performanță

-         Tichete de masă

-         Diurnă, cazare în caz de necesitate

CUM APLIC?

Înainte să vezi ce îți poate oferi acest loc de muncă mai în detaliu, află că poți aplica prin următoarele 3 metode:

Direct în sediul nostru din Timișoara, la adresa: Bulevardul Take Ionescu, nr 46B, (cladirea albastra dupa politie, sediul Isho)

Sunând la numărul de telefon al consultantului 07******72

Aplicând direct la anunțul de aici, prin butonul de aplicare.

Applying on the employer's website.

The advertiser makes the application available on his website. After clicking the Apply button you will be taken there.

ID: 229696132

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din